Ich także zaproście  do weselnego stołu                                                                              W I Z J A   stare fotografie tworzą niepowtarzalną dekorację  domu weselnego

Wystarczy wyszukać w pamiątkach rodzinnych u obu stron, fotografie ślubne i weselne. Począwszy od rodziców, to chyba najłatwiejsze zajęcie i szukając dalej obrazów ślubnych dziadków, pradziadków. Do fabuły dekoracji przydadzą się także ślubne zdjęcia cioć i wujków. Warto przy tej okazji zgromadzić wiedzę na temat utrwalonej kadrze chwili. Kto z kim, gdzie i kiedy oraz rozpoznani goście.  Fotografie z taką "metryczką" tworzą specyficzny klimat.

Wybrane fotografie po zakwalifikowaniu ich technicznej poprawności, poddajemy skanowaniu w bardzo dużej rozdzielczości. Uzyskane w ten sposób elektroniczne wersje zdjęć, stanowią podstawę do wydruku w pożądanym formacie.  Już powierzchnia 100 x 70 cm zmienia utrwalony pozytyw w czytelny obraz. W przypadku zdjęć grupowych sprawdza się szczególnie doskonałość powiększenia. Postacie grupy weselnej stają się całkowicie czytelne i rozpoznawalne. Przez ten zabieg, stroje uczestników wydarzenia zyskują wyrazistość. Dostrzec można detale wcześniej ukryte i niewyraźne na małym formacie fotografii.        


 

Współczesnym, proponujemy design domu weselnego z motywem starej, ślubnej fotografii. Dodatkowi weselnicy z przeszłości, to atrakcyjny dodatek do Waszego wydarzenia. Jeżeli macie wśród swoich skarbów ślubną fotografię rodziców, a może dziadków - to już dobry powód żeby rozpatrzeć możliwość skorzystania z tego pomysłu. Wyobraźcie sobie przez chwilę wasz weselny dom; pięknie nakryty stół, a z każdej ściany zerka ponad setka weselników, których kiedyś zaprosili dziadkowie, potem rodzice, a teraz Wy.

                                                                                             Za jednym zamachem

Rodziny dla których ważna jest tradycja, często decydują się oddać to szczególne miejsce pod portrety ślubne rodziców, dziadków - w sporym powiększeniu obrazy ślubne przodków sprawiają pieczę nad uroczystym wydarzeniem. Dekoracja w dobrym stylu i ze sporą dozą uznania dla protoplastów. Taką specjalną ofertę dekoracji domu weselnego znajdziecie w propozycji nagród dla wspomagających projekt: Zapraszam do współpracy w tym wydawniczym wydarzeniu .