secenografia plenerowej wystawy

 Wyobrażacie sobie ponad 300 starych fotografii ślubnych? Powiększone do rozmiarów 2 metry na 3 metry i niektóre jeszcze raz takie. Stary park miejski zamieszkały przez właśnie takich lokatorów.


Przechwytywanie drzewo 2JPG

Jedne zawieszone w przestrzeni,


Przechwytywanie park 1JPG


drugie oparte o pnie starych drzew, inne postawione parami na trawiastej polanie. niektóre porzucone w nieładzie na dywanie trawnika.


Przechwytywanie park 10JPG

Światło, dźwięk i wielka parada obrazów. Najstarsza fotografia kolekcji datowana jest rocznikiem 1899. Podobnych perełek jest już sporo w mojej kolekcji. Mai mi się taka wystawa. Zawładnąć parkiem i w imię ślubnych wspomnień, stworzyć scenę dla foto staruszków z mojego pudła zainteresowań :)


Przechwytywanie park 15JPG

Cieszę się, że jesteś podobnego zdania. Myślę, że może to być wystawa jak lunapark światełek przeszłości. Od jakiegoś czasu dumam sobie, żeby sprawę powiększeń oraz ram do zwiększonych obrazów starych fotografii przedstawić jakiemuś producentowi okien. Zamiar wykorzystania ram okiennych jako ramek do powiększonych obrazów. Przyjemne z pożytecznym :) myślę tu o niebanalnej formie promocji. Jak myślisz, czy to dobry pomysł? W każdym przypadku ciekawe wydarzenie dla poznaniaków jak i turystów odwiedzających nasze miasto. Umiejętne połączenie obrazów z muzyką i światłem ma szansę wywołać ogromny koncert dobrych emocji.Przechwytywanie park 21JPG

Kamienne fragmenty parkowych zakątków można przysłonić kadrami fotografii z tamtych lat


Przechwytywanie park 22JPG

świetne miejsce dla ekspozycji ślubnej fotografii


Przechwytywanie park 24JPG

Nie mogę się doczekać, kiedy na gmachu Opery - przylgną na dłuższą chwilę, ogromne znaki informacji. zajawki wydarzenia, które dziać się będą na wprost Bramy Świątyni Dźwięku.

WP_20181124_13_42_59_Projpg
WP_20181124_13_40_26_Projpg